Harry Potter
Hoşgeldin Smile
Harry Potter
Hoşgeldin Smile
Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter

Harry Potter hayranlarının buluşa adresi!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yanlış aradım :D

3 posters
YazarMesaj
pusymen37
Admin
Admin
pusymen37

Yanlış aradım :D Empty
MesajKonu: Yanlış aradım :D   Yanlış aradım :D Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:30 pm

Yanlış Aradım

Hizmetçi: -Aloo Adam: -”Kızım benim benim, hanımı telefona çağır bakayım ” Hızmetcı: -”Bir dakika efendim ” hızmetci:-” Alo ” Adam:” Ne oldu kızım, hanım nerede? ” Hızmetcı:” Ay beyfendi nasıl söylesem, hanımefendi yatak odasında biriyle beraber. ” Adam:” Nee, bir adamla mı? ” Hızmetcı:” Evet beyfendi. ” Adam: Nasıl olur hem de benim evimde ha! Bana bak kızım, git benim çalışma odama, aç masamın çekmecesini ordaki tabancayı al, ikisini de öldür, emrediyorum sana! ” Hızmetcı: ”Beyfendi, ben nasıl yaparım! ” Adam: ”Yaparsın, bak telefonda bekliyorum, yürü haydi..İki el silah sesi duyulur..” Hızmetcı:” Alo, beyfendi ” Adam: ”Ne yaptın kızım? ” Hızmetcı:” Söylediğiniz gibi silahı aldım, ikisini de öldürdüm efendim. Sonra da silahı havuza attım. ” Adam:” Ne havuzu? ” Hızmetcı: ”Bahçedeki yüzme havuzuna beyfendi, nereye olacak! ” Adam:” Ulan bizim villada yüzme havuzu yok ki, orası neresi ki Alooo? ”
pusygirl37
Co-Admin
Co-Admin
pusygirl37

MesajKonu: Geri: Yanlış aradım :D   Yanlış aradım :D Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:31 pm

haha Very Happy Very Happy Very Happy süperr yaa Very Happy
niSan.meLek.S
Özel Üye
Özel Üye
niSan.meLek.S

MesajKonu: Geri: Yanlış aradım :D   Yanlış aradım :D Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 8:28 pm

sizin ewi de yanLışLıkLa aramak Lazmm.. xD
http://harrypotter.lolforum.net

Yanlış aradım :D
1 sayfadaki 1 sayfası